Start Modlitwy, litanie, patroni Modlitwy. Modlitwa przed spowiedzią - 2
Modlitwa przed spowiedzią - 2 PDF Drukuj

Modlitwa przed spowiedzią

Panie Jezu Chryste, Synu Boży, Tyś umarł za grzechy świata i za moje grzechy. Tyś dla mnie tak wycierpiał. Wiem jak bardzo Ty mnie kochasz, bo z miłości dla mnie przelałeś ostatnią kroplę krwi ażeby mnie zbawić.

O mój Jezu, dlaczego masz cierniową koronę na głowie? Z miłości dla mnie!

O mój Jezu, dlaczego masz bok Twój święty przebity? Z miłości ku mnie!

O mój Jezu; dlaczego masz ręce i nogi gwoźdźiami przebite? Z miłości dla mnie!

O mój Jezu, dlaczego umarłeś na krzyżu? Z miłości dla mnie!

O mój Jezu; Tyś tak dobry, a ja Ciebie obraziłem grzechami moimi. O jak mi żal! Jak smutną jest dusza moja! - Już nie chcę więcej grzeszyć. O Jezu wspieraj mnie łaską swoją. Spraw abym Cię kochał coraz więcej. - Amen.

 

 

Nie zniechęcaj się, ale przychodź do mnie po przebaczenie, Ja zawsze jestem gotów ci przebaczyć. Ile razy Mnie o to poprosisz, tyle razy wysławiasz miłosierdzie Moje. ...twój Bóg